RNC60H1961FSBSL
MFR.Part #
RNC60H1961FSBSL
JLCPCB Part #
C3553239
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors