RNC60H1914FSR36
MFR.Part #
RNC60H1914FSR36
JLCPCB Part #
C1835631
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors