RNC60H1913BSRE5
MFR.Part #
RNC60H1913BSRE5
JLCPCB Part #
C3508256
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors