RNC60H1723DSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1723DSBSL
JLCPCB Part #
C1460625
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors