RNC60H1692DSRE7
MFR.Part #
RNC60H1692DSRE7
JLCPCB Part #
C3556080
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors