RNC60H1583FRBSL201
MFR.Part #
RNC60H1583FRBSL201
JLCPCB Part #
C3440459
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors