RNC60H1542BSRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1542BSRE7
JLCPCB Part #
C3547203
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors