RNC60H1521BSBSL
MFR.Part #
RNC60H1521BSBSL
JLCPCB Part #
C1469015
Description
-65℃~+175℃ 1.52kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors