RNC60H1504BSRSL201
MFR.Part #
RNC60H1504BSRSL201
JLCPCB Part #
C3420776
Description
-65℃~+175℃ 1.5MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors