RNC60H1501BSRE8
MFR.Part #
RNC60H1501BSRE8
JLCPCB Part #
C3545033
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors