RNC60H1501BSRE6201
MFR.Part #
RNC60H1501BSRE6201
JLCPCB Part #
C3428224
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors