RNC60H1500FSBSL
MFR.Part #
RNC60H1500FSBSL
JLCPCB Part #
C1449357
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors