RNC60H1351DSBSL
MFR.Part #
RNC60H1351DSBSL
JLCPCB Part #
C1458186
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors