RNC60H1273FSRE5201
MFR.Part #
RNC60H1273FSRE5201
JLCPCB Part #
C3480793
Description
-65℃~+175℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors