RNC60H1130BSRE5
MFR.Part #
RNC60H1130BSRE5
JLCPCB Part #
C3441599
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors