RNC60H1071BSB14
MFR.Part #
RNC60H1071BSB14
JLCPCB Part #
C1466264
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors