RNC60H1052FSR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1052FSR36
JLCPCB Part #
C1800363
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors