RNC60H1022BPRE7
MFR.Part #
RNC60H1022BPRE7
JLCPCB Part #
C3519861
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors