RNC60H1002BSRE7
MFR.Part #
RNC60H1002BSRE7
JLCPCB Part #
C3543087
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors