RNC60H1001FRBSL
MFR.Part #
RNC60H1001FRBSL
JLCPCB Part #
C1449241
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors