RNC60H1000FPB14
MFR.Part #
RNC60H1000FPB14
JLCPCB Part #
C1450270
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors