RNC55K8252FRRE8
MFR.Part #
RNC55K8252FRRE8
JLCPCB Part #
C3355883
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors