RNC55K3922FRBSL
MFR.Part #
RNC55K3922FRBSL
JLCPCB Part #
C1411895
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors