RNC55K3831FMRSL
MFR.Part #
RNC55K3831FMRSL
JLCPCB Part #
C1814381
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors