RNC55K3651FPB14
MFR.Part #
RNC55K3651FPB14
JLCPCB Part #
C1410288
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors