RNC55K3571FRRE5
MFR.Part #
RNC55K3571FRRE5
JLCPCB Part #
C3470696
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors