RNC55K3401FRRSL
MFR.Part #
RNC55K3401FRRSL
JLCPCB Part #
C1814387
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors