RNC55K3010FPBSL
MFR.Part #
RNC55K3010FPBSL
JLCPCB Part #
C1411858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors