RNC55K2611FRBSL
MFR.Part #
RNC55K2611FRBSL
JLCPCB Part #
C1411934
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors