RNC55K1821FSR36
MFR.Part #
RNC55K1821FSR36
JLCPCB Part #
C3431968
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors