RNC55K1273FRBSL
MFR.Part #
RNC55K1273FRBSL
JLCPCB Part #
C1413104
Description
-65℃~+175℃ 125mW 127kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors