RNC55K1211FMRSL
MFR.Part #
RNC55K1211FMRSL
JLCPCB Part #
C1814259
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors