RNC55K10R0FRBSL
MFR.Part #
RNC55K10R0FRBSL
JLCPCB Part #
C1425109
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors