RNC55K1003DSR36
MFR.Part #
RNC55K1003DSR36
JLCPCB Part #
C3573237
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors