RNC55K1001FRRE6
MFR.Part #
RNC55K1001FRRE6
JLCPCB Part #
C3482280
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors