RNC55J9530BPBSL
MFR.Part #
RNC55J9530BPBSL
JLCPCB Part #
C3465969
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors