RNC55J9203BRBSL
MFR.Part #
RNC55J9203BRBSL
JLCPCB Part #
C3537873
Description
-65℃~+175℃ 125mW 920kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors