RNC55J9000BPRE7
MFR.Part #
RNC55J9000BPRE7
JLCPCB Part #
C3540511
Description
-65℃~+175℃ 125mW 900Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors