RNC55J8982BSRSL
MFR.Part #
RNC55J8982BSRSL
JLCPCB Part #
C3544307
Description
-65℃~+175℃ 125mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors