RNC55J8453FSRSL
MFR.Part #
RNC55J8453FSRSL
JLCPCB Part #
C1822493
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors