RNC55J8452FSRE7
MFR.Part #
RNC55J8452FSRE7
JLCPCB Part #
C3520065
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors