RNC55J8452DSB1465
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J8452DSB1465
JLCPCB Part #
C3567509
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors