RNC55J80R6BSRE765
MFR.Part #
RNC55J80R6BSRE765
JLCPCB Part #
C3409926
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors