RNC55J78R7BSRE6
MFR.Part #
RNC55J78R7BSRE6
JLCPCB Part #
C3379453
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors