RNC55J7681DSRE865
MFR.Part #
RNC55J7681DSRE865
JLCPCB Part #
C3359800
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors