RNC55J7502FSRE8
MFR.Part #
RNC55J7502FSRE8
JLCPCB Part #
C3464371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors