RNC55J7501BSRE865
MFR.Part #
RNC55J7501BSRE865
JLCPCB Part #
C3386966
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors