RNC55J7411DSB14
MFR.Part #
RNC55J7411DSB14
JLCPCB Part #
C1455389
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors