RNC55J7323BSBSL
MFR.Part #
RNC55J7323BSBSL
JLCPCB Part #
C1469487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors