RNC55J6651BRB14
MFR.Part #
RNC55J6651BRB14
JLCPCB Part #
C3452541
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors